مطالب غیراختصاصی اعتراضات

با این اعتراضات، دولت ناکارآمد و مجلس بی‌اثر، چرا نباید «انتخابات زودرس»، یک گزینه روی میز باشد؟

تصویر با این اعتراضات، دولت ناکارآمد و مجلس بی‌اثر، چرا نباید «انتخابات زودرس»، یک گزینه روی میز باشد؟

آفتاب‌نیوز نوشت: جلالی‌زاده، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: سوال این است که با چنین وضعیت بحرانی و دولت ناکارآمد و مجلس بی‌اثری، چرا نباید انتخابات زودرس به عنوان یک گزینه روی میز باشد. انتخاباتی که برون دادش نمایندگان و مسئولینی باشد که به صورت واقعی پاسخگوی مردم و وعده‌هایشان باشند.

مطالب غیراختصاصی اجتماعی

گفت‌وگو با دکتر حسن حسینی: مهم‌ترین مشکلات جامعه ایران چیست؟

تصویر گفت‌وگو با دکتر حسن حسینی: مهم‌ترین مشکلات جامعه ایران چیست؟

جامعه ما تلاطمات زیادی را پشت سر گذاشته است؛ انقلاب، هشت سال جنگ و... ما تحولات عمده ملی در جامعه داشتیم که همچنان اثراتشان بر جامعه قابل مشاهده است. ضمن اینکه بعد از جنگ نظامی خودمان جامعه را در حالت جنگ سرد نگاه داشتیم. مخصوصا در حوزه اقتصاد.

مطالب غیراختصاصی اعتراضات

هشدار حجتی کرمانی: خطر بزرگ بیماری یکسونگری و نفی دگراندیشان

تصویر هشدار حجتی کرمانی: خطر بزرگ بیماری یکسونگری و نفی دگراندیشان

حجتی کرمانی نوشت: شما را به خدا بس کنید! ما باهم برادریم و اهل یک ملت و دین و مذهبیم. این دشمنی‌های بی‌حد و حصر و این کینه‌توزی‌های شگفت‌انگیز و باورنکردنی، آن هم از مدعیان پیروی از پیغمبر(ص) و امامان معصوم، آینده‌ای خطرناک در حد سقوط نظام اسلامی در پی دارد که آثار آن از در و دیوار و منبر و محراب و رسانه‌های حقیقی و مجازی و ارکان دولت و حاکمیت پیداست.

مطالب غیراختصاصی اجتماعی

روایت دکتر فرشاد مومنی از حقایق وحشتناک اقتصاد ایران

تصویر روایت دکتر فرشاد مومنی از حقایق وحشتناک اقتصاد ایران

دکتر مومنی به یکی از مهمترین خصلت های ساخت رانتی اشاره کرد و گفت: متأسفانه اقتضای ساخت رانتی اینکه کسانی که بی‌پرواتر و بی‌مغز و هتاک‌تر هستند در کوتاه مدت اجر و قرب بیشتری دارند و این در کل ساختار قدرت ایران موضوعیت دارد. تفاوت بین جناح‌ها در این زمینه بسیار ناچیز است.